KCU-231

Умивальник керамічний KCU-231

СТИСЛА IНФОРМАЦIЯ: Елегантний керамічний умивальник Kraus KCU-231 - це квадратна керамічна раковина нижнього монтажу з трьома отворами для переливу та достатньою глибиною для попередження розбризкування води.Умивальник виготовлений з екологічно чистого дрібнопористого матеріалу. Завдяки високоякісному міцному покриттю раковина стійка до утворення плям і втрати кольору, підтримувати її в чистоті не складе труднощів. В комплекті - латунний донний клапан для відкриття і закриття стоку, доповнений функцією пере..

Наявність: Є в наявності
  • 5228 грн.


 

ЗАПИТИ ПРО KCU-231?

Звяжиться з нами для отримання більш детальноі інформаціі. Наши вахівці по продуктам тут щоб допомогти.
0-800-50-88-55

Елегантний керамічний умивальник Kraus KCU-231 - це квадратна керамічна раковина нижнього монтажу з трьома отворами для переливу та достатньою глибиною для попередження розбризкування води.

Умивальник виготовлений з екологічно чистого дрібнопористого матеріалу. Завдяки високоякісному міцному покриттю раковина стійка до утворення плям і втрати кольору, підтримувати її в чистоті не складе труднощів. В комплекті - латунний донний клапан для відкриття і закриття стоку, доповнений функцією переливу. Варіанти обробки клапана можливі в кольорах: Хром (CH), сатинований нікель (SN), потерта бронза кольору темного шоколаду (ORB) і Золото (G).

Переваги:

Стійкість до зовнішніх впливів.

Стійкість до температурних перепадів.

Екологічність.

Назва колекції Elavo
Ширина мийки, мм 432 мм
Довжина, мм 432 мм
Глибина чаші, мм 145 мм
Колір Белый
Висота, мм 195 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре