KCU-261

Умивальник керамічний KCU-261

СТИСЛА IНФОРМАЦIЯ: KCU-261 - це чотирикутна керамічна раковина з трьома отворами для переливу і додатковою глибиною для попередження розбризкування води. Монтується під стільницю. В комплекті - латунний донний клапан для відкриття і закриття стоку. Умивальник виготовлений з екологічно чистого дрібнопористою матеріалу. Завдяки високоякісному міцному покриттю раковина стійка до утворення плям і втрати кольору, підтримувати її в чистоті не складе труднощів. В комплекті - латунний донний клапан для відкритт..

Наявність: Є в наявності
  • 6971 грн.


 

ЗАПИТИ ПРО KCU-261?

Звяжиться з нами для отримання більш детальноі інформаціі. Наши вахівці по продуктам тут щоб допомогти.
0-800-50-88-55

KCU-261 - це чотирикутна керамічна раковина з трьома отворами для переливу і додатковою глибиною для попередження розбризкування води. Монтується під стільницю. В комплекті - латунний донний клапан для відкриття і закриття стоку.

 

Умивальник виготовлений з екологічно чистого дрібнопористою матеріалу. Завдяки високоякісному міцному покриттю раковина стійка до утворення плям і втрати кольору, підтримувати її в чистоті не складе труднощів. В комплекті - латунний донний клапан для відкриття і закриття стоку, доповнений функцією переливу. Варіанти обробки клапана можливі в кольорах: Хром (CH), сатинований нікель (SN), потерта бронза кольору темного шоколаду (ORB) і Золото (G).

Переваги:

Стійкість до зовнішніх впливів.

Стійкість до температурних перепадів.

Екологічність.

Форма раковини Прямоугольная
Назва колекції Elavo
Довжина раковини, мм 600 мм
Ширина мийки, мм 440 мм
Глибина чаші, мм 95 мм
Висота, мм 142 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре