GV-397-19MM

Умивальник скляний KRAUS GV-397-19MM

СТИСЛА IНФОРМАЦIЯ: Раковина  в сірих тонах передає фактуру каменю, надає чаші Kraus візуальну глибину і створює динамічну поверхню. Блискуча, ідеально гладка поверхня з яскравим колірним візерунком зсередини і злегка текстуроване зовні. Чаша виготовлена ​​з твердого, загартоване скло. Монтується виключно на стільницю або меблі. Латунний донний клапан і монтажне кільце в комплекті. Можливі варіанти обробки донного клапана в різних кольорах. Високоякісне гартоване скло - це міцний матеріал, ство..

Наявність: Є в наявності

  • 10391 грн.


 

ЗАПИТИ ПРО GV-397-19MM?

Зв`яжіться з нами для отримання більш детальноі інформаціі. Наші вахівці тут щоб допомогти.
0-800-50-88-55

Раковина  в сірих тонах передає фактуру каменю, надає чаші Kraus візуальну глибину і створює динамічну поверхню. Блискуча, ідеально гладка поверхня з яскравим колірним візерунком зсередини і злегка текстуроване зовні.

Чаша виготовлена ​​з твердого, загартоване скло.

Монтується виключно на стільницю або меблі. Латунний донний клапан і монтажне кільце в комплекті. Можливі варіанти обробки донного клапана в різних кольорах.

Високоякісне гартоване скло - це міцний матеріал, створений із застосуванням процесу нагрівання. Раковина виконана вручну і стане ексклюзивним предметом Вашого інтер'єру.

Висота монтажного кільця 13 мм.

Товщина скла 19 мм.

Отвір для монтажу 45 мм.

Діаметр 432 мм.

Висота 152 мм.

Поставляється в комплекті з донним клапаном.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре