GV-200-19MM

Умивальник скляний KRAUS GV-200-19MM

СТИСЛА IНФОРМАЦIЯ: Незалежно від того, в якому стилі оформлена Ваша ванна, раковина Kraus GV-200 завжди буде відмінним доповненням. Ця раковина ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, від класичного до сучасного. Чаша оформлена в вогненно-червоному кольорі з вкрапленнями чорного. Виготовлена ​​виключно з гартованого скла.Високоякісне гартоване скло - це міцний матеріал, створений із застосуванням процесу нагрівання. Раковина виконана вручну і стане ексклюзивним предметом вашого інтер'єру. Раковина монтуєтьс..

Наявність: Є в наявності

  • 11078 грн.


 

ЗАПИТИ ПРО GV-200-19MM ?

Зв`яжіться з нами для отримання більш детальноі інформаціі. Наші вахівці тут щоб допомогти.
0-800-50-88-55

Незалежно від того, в якому стилі оформлена Ваша ванна, раковина Kraus GV-200 завжди буде відмінним доповненням. Ця раковина ідеально впишеться в будь-який інтер'єр, від класичного до сучасного. Чаша оформлена в вогненно-червоному кольорі з вкрапленнями чорного. Виготовлена ​​виключно з гартованого скла.

Високоякісне гартоване скло - це міцний матеріал, створений із застосуванням процесу нагрівання. Раковина виконана вручну і стане ексклюзивним предметом вашого інтер'єру. Раковина монтується виключно на стільницю або меблі.

Товщина скла - 19 мм.

Висота монтажного кільця 13 мм.

Отвір для монтажу 45 мм.

Діаметр 432 мм.

Висота 152 мм.

Поставляється в комплекті з донним клапаном.

Матеріал Скло
Форма раковини Кругла
Назва колекції Multi-Color
Діаметр мийки, мм 432 мм
Висота, мм 152 мм

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре