Чорно-золотий змішувач KPF-1603BGMB серії Artec Pro | Kraus

Продовжуємо нашу серію статей про дизайн кухонного простору спільно зі змішувачами з колекції Artec Pro

Сьогодні ми поговоримо про змішувачі який робить інтер'єр по справжньому сучасним - змішувач KPF-1603BGMB. Він виконаний в чорно-золотому матовому покритті, цей дизайн відразу привертає до себе погляд і викликає цікавість. Відмінна якість, прекрасний дизайн, довговічність, функціональність це - змішувач KPF-1603BGMB.

Спеціальна металева конструкція розроблена для зручності користування змішувачем. Гнучкий шланг обрамлений міцною пружиною дозволяє плавно ковзати шлангу і забезпечує його цілісність, а лійка дозволяє наповнювати навіть найбільші ємності, так само завдяки можливості повороту на 360 градусів, Ви зможете очистити необхідні поверхні. Змішувач оснащений обертовим краном, ця перевага дозволяє обертати його на необхідну для Вас сторону. Всю конструкцію безсумнівно доповнює магнітний тримач, який надійно тримає лійку і не дає їй вільно висіти в просторі, що забезпечує зносостійкість і акуратність даної моделі.

Перейдемо до дизайну робочої поверхні

Гарним доповненням до змішувача KPF-1603BGMB стане мийка KWF410-3, вона створює безшовний вид, а завдяки фронтальному фартуху зробить простір більш свіжим і сучасним. Відповідно цей набір чудово підійде до дизайну кухні в таких стилях як:

  • Лофт – для любителів вільного простору і прихильників мінімалізму. Гамма кольорів природна, світло-сіра, чорна, біла і з додаванням дерев'яних елементів. Особливість цього стилю матові поверхні, які прекрасно доповнить змішувач KPF-1603BGMB. Змішувач стане яскравим і доречним акцентом.
  • Хай-тек – це стиль поєднує в собі простоту, функціональність і практичність. Обробка повинна бути в нейтральних кольорах таких як білий, сірий, молочний та чорний. Для додання вишуканості в дизайні використовують золоту або срібну фурнітуру. Основне правило такого стилю, це велика наявність технологічних новинок, куди добре впишеться функціональний змішувач KPF-1603 в матовому чорно-золотому кольорі.
  • Американський – простота і висока якість - слоган такого стилю. Використовуватися можуть різні кольори, головне правило без строкатих принтів і забарвлень. Все повинно бути функціональним і стильним. Безсумнівно, цей дизайн доповнить змішувач родом з Америки KPF-1603BGMB.

Насправді при установці цього змішувача, Ваша кухня засяє новими фарбами і придбає необхідний функціонал для виконання рутинних справ на кухні.

  • Чорно-золотий змішувач KPF-1603BGMB серії Artec Pro | Kraus

Related Products

KWF410-30 РОБОЧА СТАНЦІЯ KRAUS KORE ™

KWF410-30 РОБОЧА СТАНЦІЯ KRAUS KORE ™

Робочі станції Kore ™ мають спеціально вбудовані планки, що дозволяють аксесуарам переміщатися над ..

35728 грн.