Крізь роки

Ви думаєте, що добрих і довговічних змішувачів не буває?

Думаєте, вони всі забруднюються нальотом і ламаються?

Тоді, хочемо розповісти Вам історію великої дружби, яка почалася 5 років тому назад і триває донині. До нас 5 років тому назад звернулася дівчина, якій просто набридло шукати ідеальний змішувач. На той момент вона змінила вже близько 6 змішувачів... Від різних виробників, різної якості і форми. Вона висловила всі свої побажання: змішувач повинен бути сучасним, без гострих кутів, якісний, міцний і мав підходити під стиль її ванної кімнати.

Без роздумів ми запропонували їй змішувач KEF-14700CH з преміум колекції. Чому так швидко і без роздумів?

Навіть у 2020 році цей змішувач не упускає своїх позицій. Він виготовлений з твердої латуні з хромовим напиленням. Лаконічний дизайн вписується в будь-який інтер'єр, а керамічний картридж Kerox є найбільш довговічним на ринку. Великим плюсом є один важіль управління температурою і тиском води.

Дівчина погодилася, ми обговорили деталі по доставці, оплаті і попрощалися. Через пару місяців пролунав черговий дзвінок від тієї ж дівчини, вона зателефонувала висловити подяку, а також отримати консультацію з приводу покупки нової раковини в її ванну кімнату. Вона так само купила наш вмивальник, так продовжилося й зі змішувачем на кухню, мийкою та аксесуарами.

І через 5 років, до нас до сих пір приходять покупці яким вона порадила нашу сантехніку. Ми щасливі доставляти нашим клієнтам радість, впевненість у довговічності та міцності сантехніки в їхньому будинку. Ми завжди раді новим покупцям і новим знайомствам. Ми завжди допоможемо підібрати, те що необхідно саме Вам.

Ми чекаємо саме Вас!

  • Крізь роки

Related Products

Змішувач для умивальника ILLUSIO KEF-14700CH

Змішувач для умивальника ILLUSIO KEF-14700CH

Для сміливого дизайнерського кроку потрібна фантазія. У гонитві за досконалістю, наша фантазія не ..

12963 грн.