CS-4

Коландер для мийки CS-4

СТИСЛА IНФОРМАЦIЯ: Коландер для мийки CS-4 від Kraus стане ідеальним доповненням для вашої мийки. Коландер для мийки виконаний з універсальної нержавіючої сталі Т-304, а значить, прослужить вам досить довго з гарантією того, що він не піддасться корозії або іржавіння. Той факт, що КОЛАНДЕР можна переміщати уздовж мийки робить його дуже практичним і зручним у використанні. Коландер має спеціальні гумові захисні куточки, які перешкоджають появі подряпин. Коландер для мийки CS-4 ідеально сумісний з мийками K..

Наявність: Немає в наявності
  • 1925 грн.


 

ЗАПИТИ ПРО CS-4?

Звяжиться з нами для отримання більш детальноі інформаціі. Наши вахівці по продуктам тут щоб допомогти.
0-800-50-88-55

Коландер для мийки CS-4 від Kraus стане ідеальним доповненням для вашої мийки. Коландер для мийки виконаний з універсальної нержавіючої сталі Т-304, а значить, прослужить вам досить довго з гарантією того, що він не піддасться корозії або іржавіння.

Той факт, що КОЛАНДЕР можна переміщати уздовж мийки робить його дуже практичним і зручним у використанні. Коландер має спеціальні гумові захисні куточки, які перешкоджають появі подряпин. Коландер для мийки CS-4 ідеально сумісний з мийками KBU10, KBU15, KBU23, KBU24, KBU25, KHU123-32, KTM24, KTM32 від Kraus.

Розміри:

Зовнішні розміри: 515 мм х 240 мм х 50 мм;

Внутрішні розміри: 450 мм х 175 мм х 50 мм

Назва колекції: Коландер

Оздоблення (колір): Нержавіюча сталь

Матеріал: Нержавіюча сталь

Гарантійний термін: 12 місяців
Матеріал Нержавіюча сталь
Оздоблення Нержавіюча сталь
Назва колекції Коландер
Строк гарантії, років 12 місяців

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре