Силіконова подставка KST-1 Black

Kraus
KST-1 Black
675,00
грн

Міцні і гнучкі підставки з високоякісного силікону з текстурованою нековзною поверхнею безпечні при температурі до 230 ° С, тому ви можете без проблем переходити від плити до стільниці. Використовуйте його для захисту кухонних поверхонь від гарячої посуду, як прихватки для гарячих каструль і сковорідок або як підставку для гарячих і холодних напоїв. Багатофункціональний кухонний аксесуар дозволяє опускати лист для випічки, не боячись пошкодити ідеальну поверхню стільниці, вловлює пролиту воду і захищає від водяних кілець. Для суперлегкого догляду просто сполосніть його в раковині.

Переваги та особливості


Міцний силіконовий кухонний піднос легко справляється з високотемпературними завданнями і забезпечує захист раковини, стільниці та кухонних поверхонь від температури до 230°С

Термостійкість до 230°С : захищає раковини, столи і кухонні столи від гарячої посуду і киплячої води. Дуже добре підходить для приготування їжі, випічки і гриля.

BPA-Free силікон: 100% безпечний для харчових продуктів; не залишає плям, не пліснявіє, не рветься і не вбирає запахи.

Водонепроникний силіконовий матеріал не схильний до дії пара або гарячих рідин, тому ваші кухонні прилавки залишаються сухими і захищеними.

Багатофункціональний кухонний аксесуар: Використовуйте його для захисту кухонних поверхонь від гарячої посуду, як прихватку для безпечного захоплення гарячих каструль і сковорідок, або як підставку для гарячих і холодних напоїв.

Легко чистити: Просто змийте масла, соки, бруд і залишки їжі з антипригарной поверхні.

Нескользящая ручка ідеально підходить для роботи з важкої посудом

Тонкий дизайн робить цей незамінний інструмент зручним для зберіганняКолір: Чорний

Матеріал: Сілікон

lwh: 180x180x3 mm

Дивіться також