Змішувач кухонний KPF-2631

Kraus
9889,00
грн
Завдяки чистим мінімалістичним лініях та виключної ергономіці серія KRAUS Oletto ™ втілює просту елегантність сучасного дизайну кухні. Для установки на будь-яку кухонну мийку Oletto пропонує висувні, знімні, комерційні кухонні змішувачі та барні змішувачі.

Переваги та особливості

Сучасний стиль кухні: Професійний зовнішній вигляд з зручністю плавного висувного шланга-розпилювача з довгою 35 см.
Покриття з нержавіючої сталі All-Brite ™ без плям запобігає появі водяних плям і відбитків пальців, тому змішувач залишається бездоганно чистим, і його не потрібно протирати після кожного використання
Технологія Reach ™ Pull-Down: Легко втягується гнучкий шланг з поворотним адаптером забезпечує розширений діапазон руху, дозволяючи згинати, повертати і діставати до будь-якого місця навколо раковини.
Технологія GlideAssure: Шланг розпилювача легко ковзає в змішувач і з нього з мінімальним зносом виливу.
Багаторічна робота: Надміцна суцільнометалева конструкція, яка не містить свинцю, і високоякісний керамічний фільтр забезпечують надійне використання без крапель протягом усього життя.
Виливши з високою дугою повертається на 360 ° для широкого діапазону руху в раковині і навколо неї. Забезпечує достатню висоту для наповнення і миття найбільших каструль і великих ємностей.
Двофункціональним розпилювальна лійка: Вибирайте між аерірованной струменем і потужним розпиленням, щоб впоратися з усіма завданнями - від ополіскування до чищення.
Легко очищаються форсунки дозволяють витирати будь-які мінеральні відкладення, забезпечуючи тривалий потужний потік.
Дизайн з однією рукояткою для легкого управління температурою і потоком води
Проста установка Topmount зі змінним підставою QuickDock дозволяє провести монтаж за лічені хвилини без необхідності підходити до раковини знизу
Готовність до установки: Змішувач поставляється з попередньо приєднаними шлангами, додаткової накладкою і всіма кріпильними елементами.
Екологічний змішувач: водозберігаючими аератор знижує витрату води без збитку для тиску, забезпечуючи ефективний витрата 1,75 гал / хв.
На змішувач поширюється 5 річна гарантія Kraus
Висота змішувача: 553мм

Вид змішувача: Одноважільний

Вилив поворотний: 360 градусів

Винос носика, мм: 233.2

Висота змішувача, мм: 555

Висота носика, мм: 215.4

Витрата води в хвилину, л: 6.6

Гарантія: 60 місяців офіційної гарантії від виробника

Діаметр монтажного отвору, мм: 35

Назва колекції: Oletto™

Шланги під'єднання: Входять до комплекту постачання

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
П.І.Б.
Ваш Email
Телефон
Спосіб доставки
Payment method