FF-100MB

FF-100MB Purita ™ Змішувач для кухонного фільтра води

СТИСЛА IНФОРМАЦIЯ: Отримуйте чисту, свіжу фільтровану воду за допомогою автономного змішувача для напоїв Purita ­, виготовленого зі 100% безсвинцевої латуні. Елегантний сучасний дизайн робить цей кран стильним доповненням до будь-якої кухні або бару/розважальної зони/ тепер не треба встановлювати громіздкий зовнішній фільтр. Purita  призначена для підключення до ряду прихованих систем фільтрації води під стільницею, а також включає в себе прості системи фільтрації такі, як зворотний осмос, лужний іоніза..

Наявність: Є в наявності

  • 4611 грн.


 

ЗАПИТИ ПРО FF-100MB?

Зв`яжіться з нами для отримання більш детальноі інформаціі. Наші вахівці тут щоб допомогти.
0-800-50-88-55

Отримуйте чисту, свіжу фільтровану воду за допомогою автономного змішувача для напоїв Purita ­, виготовленого зі 100% безсвинцевої латуні. Елегантний сучасний дизайн робить цей кран стильним доповненням до будь-якої кухні або бару/розважальної зони/ тепер не треба встановлювати громіздкий зовнішній фільтр. Purita  призначена для підключення до ряду прихованих систем фільтрації води під стільницею, а також включає в себе прості системи фільтрації такі, як зворотний осмос, лужний іонізатор, активоване вугілля і УФ-фільтри.

 

Вузький носик на гнучкій стійці ідеально підходить для наповнення склянок, каструль і багаторазових пляшок з водою і повертається на 360 ° для повного доступу до раковини. Гарний як всередині, так і зовні, Purita ­ виготовлений з твердої латуні для максимальної міцності, а водні канали з безсвинцевої латуні захищають фільтровану воду від контакту із забруднювачами. Універсальний дизайн доповнює будь-яку кухню і ідеально поєднується з будь-яким кухонним змішувачем Kraus, створюючи цілісний вигляд.

 

Purita  FF-100MB виконана в елегантному кольорі Matte Black, тобто чорному матовому.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре