ДОГЛЯД І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Догляд за нержавіючими мийками

Нержавіючі раковини Kraus виконані з неймовірно міцних і найякісніших матеріалів. Наші раковини не мають аналогів по товщині сталі 1.5 мм і типу стали T304 для довговічності і корозійної стійкості. Для підтримки даних якостей потрібний простий але постійний догляд.

Ополіскуйте мийку достатньою кількістю води, в залежності від типу забруднення, після кожного застосування (навіть зливу залишку напоїв), - це запобіжить появі плям. Регулярний щоденний догляд - запорука тривалої служби та естетичного зовнішнього вигляду виробу.

Не ставте на поверхню мийки каструлі та інші гарячі матеріали. Не піддавайте мийку з нержавіючої сталі нагріванню понад 280 °С.

Не задавайте надмірного перепаду температур.

Не кидайте в мийку важкі предмети з великою силою- це може пошкодити виріб.

Не використовуйте абразивні чистячі засоби та такі, що містять хлор, сильні розчинники, кислоти, луги і т.д. При попаданні таких речовин на поверхню мийки негайно промийте її водою.

Не допускайте тривалого контакту поверхні мийки з соляними розчинами, a також з іржавими предметами. При появі плям іржі використовуйте спеціальний засіб для чищення для виробів з нержавіючої сталі. Нанесіть засіб для чищення на поверхню мийки, протріть вологою ганчіркою або губкою, змийте водою, витріть мийку нacyxo. Це допоможе м'яко видалити плями з поверхні мийки.

Слід регулярно чистити вапняний наліт на поверхні раковини. Такий наліт є пористим і абсорбуючим бруд. Для усунення вапняного нальоту використовуйте спеціальні засоби. Після очищення промийте чистою водою і витріть насухо.

Щоб уникнути появ подряпин і вм'ятин на дні мийки з нержавіючої сталі, рекомендуємо використовувати донну сітку Kraus.

Догляд за змішувачами і аксесуарами з нержавіючої сталі

Кухонні змішувачі та аксесуари з нержавіючої сталі вимагають мінімального догляду. Який би варіант Ви не обрали, змішувач буде жаростійким, міцним і одночасно гігієнічним. Доглядати за змішувачем з нержавійки можна за допомогою звичайних миючих засобів або спеціальних засобів по догляду за виробами з високоякісної сталі.

Не дозволяте накопичення забруднення і вапняних плям на виробі.

Візьміть до уваги, що змішувачі не можна чистити металевими мочалками і використовувати для очищення жорсткі абразиви, кислоти.

Догляд за керамічними та скляними раковинами

Керамічні та скляні раковини Kraus дуже красиві і міцні, але для забезпечення їх довговічності і збереження їх естетичного вигляду потрібен певний догляд.

Вся керамічна продукція у ванній кімнаті покрита глазур'ю, що надає виробу білизну і алмазний блиск протягом усього терміну використання. Таке покриття тверде, міцне і легко очищається. Щоб очистити глазур на виробі, її слід мити засобом для чищення кераміки, не частіше одного разу на тиждень

При догляді за раковиною уникайте передозування миючого засобу. Миючий засіб не слід надовго залишати на поверхні виробу, після застосування необхідно ретельно промити його водою. Щоденний догляд за виробом вологою тканиною або губкою полегшить в рази щотижневу чистку Вашої раковини.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

- Виливати в раковину їдкі рідини (наприклад, ацетон, оцет), а також дуже гарячі (наприклад, розпечене масло), так як це чинить руйнівну дію на виріб;

- Використовувати абразивні речовини і матеріали, а також агресивні хімічні речовини;

- Виробляти по поверхні виробу довільні ипи мимовільні удари важкими і твердими предметами;

- При установці і експлуатації виробу прикладати до нього надмірну фізичну силу.

- Застосовувати при монтажі виробів із загартованого скла силікон, це негативно позначається на покритті раковини, з яким силікон стикається;

Догляд за змішувачами з латуні з хромованим покриттям

Змішувачі для ванної кімнати та душові системи виконані з латуні з хромованим покриттям, що забезпечує їм високі експлуатаційні та гігієнічні якості, а також привабливий зовнішній вигляд.

Щоб зберегти ці властивості, необхідний регулярний догляд.

Не допускайте зайве накопичення забруднення і вапняних плям на виробі. Щоб уникнути появи на корпусі вироби плям, необхідно регулярно очищати його спеціальними миючими засобами для хромованих виробів. Витирайте виріб насухо після кожного застосування.

Забороняється використовувати агресивні кислотосодержащие миючі засоби та абразиви.

Для тривалої роботи картриджів і кран-букс, перед їх експлуатацією, необхідно встановити фільтри грубої очистки води не більше 100 MKM для холодної і гарячої води (2 фільтра). Це пов'язано з тим, що якість води і норми її очищення в Америці і на території України значно відрізняються. Дані фільтри продовжать термін служби не тільки змішувача, а й усієї побутової техніки в будинку.

При засміченні аератора його необхідно витягти і промити струменем води.

Лейка для душа Kraus виконана з АВБ-пластика і має якісне нікель-хромове покриття. Використовуваний пластик робить виріб легким і довговічним. Для очищення форсунок лійки просто проведіть кінчиками пальців по форсунках лійки.

Заборонено використовувати для чищення лійки і аератора металеві щітки, губки і інші тверді предмети.

Заборонено надмірно перегинати і перекручувати гнучкі шланги.

Догляд за аксесуарами для ванної кімнати

Хромовану поверхню аксесуарів можна чистити абразивними засобами (пастами, порошками) і ні в якому разі - металевими щітками і губками.

Не можна використовувати для чищення сантехніки кислоти (мурашину, фосфорну), оцет, луг, хлор, а також засоби для чищення, до складу яких входять ці речовини. Прослідкуйте, щоб на етикетці кошти був напис «не містить фосфорної кислоти». Особливо уважно ставтеся до вибору засобів, для видалення вапняних плям та іржі. Такі засоби повинні мати сильнодіючим ефектом, тому згадані вище речовини часто входять до їх складу. Пам'ятайте, що не можна застосовувати суміші різних чистячих засобів.

Для догляду за аксесуарами необхідно використовувати спеціальні засоби для чищення, підібрані за типом обробки поверхні. Наносити засіб для чищення потрібно спочатку на тканину або губку, а вже потім нею протирати аксесуар. Не залишайте засіб для чищення на хромованою поверхні занадто довго. Необхідно повністю змити засіб для чищення водою і насухо витерти аксесуар, щоб не залишалося розлучень і плям. Якщо на хромовану поверхню аксесуарів потрапив шампунь, мило, гель або косметичні засоби, не залишайте їх - змийте чистою водою. Якщо на поверхні вже є ушкодження, то, застосувавши для чищення кошти, ви тільки погіршить ситуацію.

Аксесуари можуть мати обробку з кераміки, міді, позолоти, скла, а тому чистити такі деталі потрібно також спеціальними засобами. Не забудьте після миття насухо витерти поверхню.

  • ДОГЛЯД І ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ