Чорна п'ятниця 2020 - Kraus Україна - Black Frifay

Так як "Чорна п'ятниця" родом з Америки, вона є для нас дуже важливою і рідною подією. Давайте дізнаємося трохи більше про "Чорну п'ятницю", її історію та традиції разом з нами?

Чому саме "Чорна п’ятниця"?

В Америці щороку в четвертий четвер листопада святкується День Подяки, тож десь приблизно з XIX століття, п'ятниця після Дня Подяки вважалася "чорною" з однієї причини, це - колосально завантажені дороги та величезні пробки. 

Але вже у XX столітті термін "Чорна п’ятниця" став означати ідіому "in the black", що означає "позитивний баланс", маючи на увазі, що багато продавців подвоять касу в ці дні.

Взагалі, "Чорна п'ятниця" не є офіційним святом, але багато жителів Америки, крім працівників торгівлі, беруть вихідний в цей день.

Тепер "Чорна п’ятниця" означає всіма улюблені розпродажі в тиждень американського Дня Подяки.

В Україні "Чорну п'ятницю" проводять з 2013 року і по сьогодні. Зазвичай її подовжують на вихідні, а наступний понеділок називають "Кіберпонеділком", в цей день великі знижки виставляють інтернет-магазини.

Щоб підтримувати традиції, компанія Kraus так само організовує "Чорну п'ятницю" і дарує Вам знижки:

  • -20% на кухню
  • -30% на ванну кімнату

Поспішайте придбати нову кухонну станцію, аксесуари, раковини для ванної кімнати за найвигіднішими цінами в цьому році. Наша компанія неодмінно порадує Вас якістю, консультацією і ціною.

Так само Ви можете прийти в наш шоу-рум за адресою: Московський проспект, 48 і подивитися на найчорніший змішувач в цьому році. Вдалих Вам покупок разом з Kraus! 

  • Чорна п'ятниця 2020 - Kraus Україна - Black Frifay