Змішувач кухонний на дві води KFF-1610

Kraus
KFF-1610CH
24795,00
грн
Змішувач з фільтром для води Bolden ™ поєднує в собі всі переваги змішувача в сучасному промисловому стилі з додатковою зручністю вбудованого фільтра для питної води.
Конструкція 2-в-1 усуває необхідність в окремій системі очищення води або громіздкому фільтрі, монтується на кран, покращуючи зовнішній вигляд і функціональність вашої кухні. Створений за технологією DuoPure ™, цей інноваційний кухонний змішувач має дві незалежні лінії для звичайної і фільтрованої води, запобігаючи можливості перехресного забруднення і забезпечуючи 100% очищену воду кожен раз.
Універсальна конструкція 2-в-1 підключається до обраної вами системи фільтрації води, включаючи зворотний осмос, для легкого доступу до фільтрованої воді для пиття, приготування їжі та наповнення пляшок з водою.
Ручка з одним важелем управляє потоком як водопровідної, так і фільтрованої води; просто поверніть ручку до упору вперед, щоб активувати функцію фільтрації. Оптимізований для використання в житлових приміщеннях, Bolden створює привабливий індустріальний образ завдяки високому дугообразному виливу
з відкритою спіраллю і має перевагу компактної висоти, яка підходить там, де інші змішувачі комерційного типу не поміщаються. Виcувна лiйка з поворотним адаптером забезпечує чудову маневреність і розширений діапазон руху, дозволяючи вам дотягнутися до всього навколо мийки.
Двофункціональна насадка - для перемикання режимiв подачi води зi струменя на потужний душ.
Надміцна конструкція і високоякісні компоненти забезпечують тривале використання без протікань.
Для зручності установки Bolden поставляється з попередньо приєднаними водовідводами і всіма кріпильними елементами в комплекті.

Вилив поворотний: 360 градусів

Висота крану, мм: 490.5

Колір: Хром

Лійка з висувним шлангом: Є

Назва колекції: Bolden™

Підключення фільтра очищення води: Є

Матеріал: Латунь

Дивіться також