Кухонні змішувачі
У багатьох будинках і квартирах основною точкою користування води вважається кухонний кран, а не розташований у ванній, тому як саме даним змішувачем користуються значно частіше, як мінімум в декілька разів. Тому купити змішувач для кухні слід надійний, міцний і функціональний. На високому рівні якості знаходиться продукція компанії Kraus™ - перевіреного американського виробника, який пропонує вироби з шикарним дизайном і серйозною функціональністю для вирішення багатьох завдань.

Головні особливості

Більшість людей вважають, що кран для води на кухню повинен бути простим, але надійним. Однак у наш час асортимент вибору дуже великий, при цьому, крім основних функцій, є достатньо додаткових, здатних забезпечити добру економію води та багато іншого. Серед головних особливостей ж виділяються такі:

  1. висота виробу - слід підібрати досить високі змішувачі, щоб миття великої кількості посуду і каструль було зручним і простим. Змішувач на раковину ділиться на три групи: до 19-20 сантиметрів, від 20 до 25 і вище 25 см;
  2. форма - популярними зараз вважаються U-образні високі крани, але хорошим вибором є також S- і Г-образні. Найсучасніші гнучкі змішувачі, які за бажанням і в залежності від вимог можна змінювати;
  3. обертальність - при установці на мийку з двома окремими чашами добрим вибором стане установка двох змішувачів, але також непогано впишеться і буде функціонувати один поворотний.

Види кухонних змішувачів

Купити змішувач для кухні перевіреної американської компанії Kraus™ можна наступних видів:

  1. стандартні - одні важелі моделі, що відрізняються зручністю при користуванні. Двохважелі варіанти вже застаріли і зустрічаються значно рідше, навіть сучасних сенсорних;
  2. пружинні - мають висувний шланг, який на найвищому рівні забезпечує маневреність, дозволяючи також перемикатися з режиму аерованого потоку до потужного спрею;
  3. з висувним виливом - відмінний варіант, що володіє високою функціональністю, продуктивністю і довгим терміном служби. Модель обертається на 360 градусів, змінюючи режим потік на розпорошення.

Матеріали і види змішувачів

Серед основних матеріалів, які використовуються при виробництві якісної і перевіреної продукції від компанії Kraus™, виділяються латунь, метал і нержавіюча сталь. Дані прилади відрізняються прийнятними і доступними цінами, а також достатньою для виконання багатьох завдань міцністю і надійністю. Крім практичності варто виділити і привабливість зовнішнього вигляду, особливо варіант з латуні.

Серед видів колекцій можна виділити якісні колекції від компанії Kraus™: ARQO, Crespo, Geo Series, Oletto, Sellette. Дизайн продукції створюється провідними дизайнерами і допомагає поліпшити, доповнити привабливість інтер'єру. Особливо сучасним течіям - loft, hi-tech.

Додатковою відмінною функцією виділяється вбудована система фільтрації - встановлений фільтр може бути встановлений окремим краном або регулюватися з одного змішувача.
Головна
Каталог
Дзвінок
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
П.І.Б.
Ваш Email
Телефон
Studio Headphones
SKU: 700.954.29
When we first checked out our new headphones, we noticed the box said 'improved bass by cool. We had to wonder, is this marketing jargon, or the real thing? But it only took a moment to realize that bass was not kidding.
499
грн
799
грн