Кухонні змішувачі

У багатьох будинках і квартирах основною точкою користування води вважається кухонний кран, а не розташований у ванній, тому як саме даним змішувачем користуються значно частіше, як мінімум в декілька разів. Тому купити змішувач для кухні слід надійний, міцний і функціональний. На високому рівні якості знаходиться продукція компанії Kraus™ - перевіреного американського виробника, який пропонує вироби з шикарним дизайном і серйозною функціональністю для вирішення багатьох завдань.

Головні особливості

Більшість людей вважають, що кран для води на кухню повинен бути простим, але надійним. Однак у наш час асортимент вибору дуже великий, при цьому, крім основних функцій, є достатньо додаткових, здатних забезпечити добру економію води та багато іншого. Серед головних особливостей ж виділяються такі:

  1. висота виробу - слід підібрати досить високі змішувачі, щоб миття великої кількості посуду і каструль було зручним і простим. Змішувач на раковину ділиться на три групи: до 19-20 сантиметрів, від 20 до 25 і вище 25 см;
  2. форма - популярними зараз вважаються U-образні високі крани, але хорошим вибором є також S- і Г-образні. Найсучасніші гнучкі змішувачі, які за бажанням і в залежності від вимог можна змінювати;
  3. обертальність - при установці на мийку з двома окремими чашами добрим вибором стане установка двох змішувачів, але також непогано впишеться і буде функціонувати один поворотний.

Види кухонних змішувачів

Купити змішувач для кухні перевіреної американської компанії Kraus™ можна наступних видів:

  1. стандартні - одні важелі моделі, що відрізняються зручністю при користуванні. Двохважелі варіанти вже застаріли і зустрічаються значно рідше, навіть сучасних сенсорних;
  2. пружинні - мають висувний шланг, який на найвищому рівні забезпечує маневреність, дозволяючи також перемикатися з режиму аерованого потоку до потужного спрею;
  3. з висувним виливом - відмінний варіант, що володіє високою функціональністю, продуктивністю і довгим терміном служби. Модель обертається на 360 градусів, змінюючи режим потік на розпорошення.

Матеріали і види змішувачів

Серед основних матеріалів, які використовуються при виробництві якісної і перевіреної продукції від компанії Kraus™, виділяються латунь, метал і нержавіюча сталь. Дані прилади відрізняються прийнятними і доступними цінами, а також достатньою для виконання багатьох завдань міцністю і надійністю. Крім практичності варто виділити і привабливість зовнішнього вигляду, особливо варіант з латуні.

Серед видів колекцій можна виділити якісні колекції від компанії Kraus™: ARQO, Crespo, Geo Series, Oletto, Sellette. Дизайн продукції створюється провідними дизайнерами і допомагає поліпшити, доповнити привабливість інтер'єру. Особливо сучасним течіям - loft, hi-tech.

Додатковою відмінною функцією виділяється вбудована система фільтрації - встановлений фільтр може бути встановлений окремим краном або регулюватися з одного змішувача.