Кухонна мийка KWF Kore™

Kraus
KWF210-30
61600,00
грн
Робіть більше з Kore™ – ідеальною раковиною для сучасного домашнього шеф-кухаря. Натхненна професійними кухнями, серія робочих станцій Kore ™ миттєво перетворить вашу кухонну мийку на підготовчу станцію з повним спектром послуг. Ця раковина великої ємності з вигнутим фартухом у традиційному фермерському стилі поєднує в собі практичну зручність та чарівний американський стиль.
РАКОВИНА ДЛЯ РОБОЧОЇ СТАНЦІЇ з вбудованим виступом, який дозволяє переміщати окремі аксесуари вздовж раковини, щоб спростити приготування їжі та прибирання
ВИКЛЮЧНА РОЗРОБКА: розумний дизайн додає цінний простір, дозволяючи працювати прямо над раковиною, що ідеально підходить для кухні будь-якого розміру.
НАБІР З 5 ПРЕДМЕТІВ: Щоб повністю використовувати можливості мийки і робочого місця, в комплект додані необхідні аксесуари - міцна бамбукова обробна дошка та універсальна рулонна сушарка для посуду, що дозволяє обполіскувати продукти та сушити посуд крапельним способом прямо над раковиною.
НЕРЖАВЕЮЧА СТАЛЬ: це надміцна мийка, виготовлена з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм, має високу стійкість до корозії і вм'ятини.
ДИЗАЙН : фартух створює особливий фокус, поєднує практичну зручність з позачасовим стилем, красою і продуктивністю.
ПРОСТОРНА ОДИНАРНА ЧАША: глибока мийка великої ємності із закругленими кутами та зміщеним зливом створює робочий простір для миття найбільшого посуду, такого як каструлі та листи.
ОБРОБКА : стальна поверхня легко чиститься і не тьмяніє від щоденного використання.
РОЗРОБКА: для легкого зливу, зі зміщеним зливним отвором і пологим дном з канавками, щоб запобігти накопиченню води в раковині.
NOISEDEFEND: запатентована система звукопоглинання має  товсті подушки та захисний грунтовний шар покриття для поглинання шуму та вібрації
РУЛОННА СУШАРКА: Виготовлена ​​із міцної нержавіючої сталі, покритої нековзним 100% безпечним для харчових продуктів силіконом - ідеально підходить для ополіскування продуктів, сушіння посуду та захисту стільниць від гарячих предметів.
ДОШКА з бамбука: Природньо непористий бамбук стійкий до запахів, плям і бактерій - це екологічна альтернатива для інших видів деревини. Ця дошка не тріскається і не деформується.
НИЖНЯ сітка з нержавіючої сталі: Решітка для посуду, яку можна мити в посудомийній машині, захищає поверхню раковини та підтримує посуд для оптимального зливу.
ЗЛИВНИЙ ВУЗОЛ  З КРИШКОЙ: Зливний вузол з високоякісної нержавіючої сталі з сітчастим фільтром запобігає попаданню сміття в зливну трубу. Декоративна кришка зливу CapPro ™ приховує зливний отвір та сміттєпровід, створюючи бездоганний вигляд.

Ознайомтеся з повним набором аксесуарів для серії KORE ™, щоб максимально розширити функціональність вашої мийки KORE ™ Workstation.

Назва колекції: Kore™

Кількість чаш: Одна

Матеріал: Нержавіюча сталь 1,5 мм

Шумоізоляція: Є

Габарити мийки (Д хШ хГ), мм: 759 x 514 x 254

Глибина чаші, мм: 241

Довжина чаші, мм: 711

Ширина чаші, мм: 406

Тип монтажу: З фартухом

Мінімальна довжина тумби під мийку, мм: 838

Обробка сталі: Глянець

Шумоізоляція: Є

Додаткові характеристики: Розмір столешні 650 мм

Дивіться також