Кухонні мийки

Одним з головних кухонних елементів разом з плитою вважається мийка кухонна, яка допомагає організувати правильне робоче місце для миття посуду. Правильно підібраний виріб допомагає охайно мити овочі, фрукти, а також інші продукти і особливо привести посуд до ідеальної чистоти. Найкраще для цього підійде продукція компанії Kraus™, яка відповідає всім нормам і стандартам виробництва.

Особливості та переваги

На сьогоднішній день велика кількість людей віддає перевагу купити мийку на кухню з нержавіючої сталі через чудові характеристики і велику кількості переваг:

 1. надійність та довговічність;
 2. доступна вартість;
 3. простота установки;
 4. відмінний вибір, що дозволяє поєднувати його з будь-яким видом інтер'єру;
 5. повна відповідність гігієнічним вимогам;
 6. простота і невибагливість у догляді.

Завдяки тому, що кухонні мийки з нержавіючої сталі мають достатню пружність і пластичність, до мінімуму знижуються механічні ушкодження для предметів, які випадково впали на поверхню. Також мийка здатна витримувати перепади температур, разом з високими і низкими показниками. Крім того, продукція від компанії Kraus™ володіє цікавим і привабливим дизайном, що має високий рівень ефективності.

Особливості виробництва

Кухонна мийка - це дуже популярний і поширений виріб, а виробництво передбачає застосування виключно якісних матеріалів, а також використання сварки або штампування. Зварні мийки виробляються з'єднанням з декількох частин. Сучасне потужне обладнання дозволяє проводити всі роботи на вищому рівні, щоб виріб вийшов ідеальним і без вад. При необхідності проводиться полірування виробів. Штамповані варіанти мийок оптимально підійдуть для ресторанів, закладів громадського харчування та інших закладів з інтенсивним використанням виробу.

Монтаж кухонної мийки

Не менш важливим критерієм, крім вибору, є установка мийки. За способом установки вироби поділяються на такі види:

 1. вбудовані;
 2. накладні;
 3. врізні.

Перший варіант мийки підлаштовується під стільницю, тип якої не має істотного значення, однак при установці можна зіткнутися з проблемою виконання фрезерування. Накладні мийки встановлюються дуже просто і легко підключаються водопроводу, а найчастіше використовуються врізні мийки - універсальні і практичні вироби, зручні при користуванні і монтажі.

Фактура поверхні

Кухонні мийки з нержавійки під стільницю виконуються в декількох варіантах поверхонь:

 1. матова - простота в експлуатації та догляді, наявність красивих рельєфних малюнків, які виглядають оригінально і привабливо;
 2. глянцева - має шикарний блиск і вписується в різні кухонні інтер'єри, виконані особливо в сучасному стилі;
 3. фактурна - володіє хорошою функціональністю і практичністю.

Серед продукції компанії Kraus™ особливо виділяються колекції DEX, Kitchen Sink, PAX і Outlast Microshield, сформованими незалежно від блискучих характеристик, мають досить солідним і елегантним дизайном, здатним прикрасити інтер'єр приміщення.