Кухонна мийка Dex™

Kraus
KD1US33B
26100,00
грн
Kraus пропонує інноваційний дизайн в традиційних мийках серії Dex™. Вперше на ринку представлена технологія DrainAssure™, яка служить для направлення води в сточний отвір, навіть коли раковина сповнена посуду, а це значить, що у вас ніколи не буде стоячої води на дні чаші. Мийки виготовлені з нержавіючої сталі T304Plus, яка забезпечує екстремальну зносостійкість і поліпшені антибактеріальні властивості. Унікальна обробка Radiant Pearl Finish ідеально підходить до ваших столових приладів з нержавіючої сталі.

Раковина встановлюється під стільницю для створення безшовного і обтічного виду, що спрощує чистку. Конструкція басейну великої місткості зі злегка закругленими кутами максимізує розмір чаші і створює привабливий сучасний вигляд з великою кількістю місця для укладання і миття посуду; підходить для великих листів, ємностей і сковорідок.

Обробка Radiant Pearl: міцна і блискуча перлинна обробка ідеально підходить до приладів з нержавіючої сталі. Ви отримаєте довговічний блиск на довгі роки в поєднанні з надзвичайно легким чищенням. Антикорозійна антибактеріальна нержавіюча сталь T304Plus Kraus поліпшена для запобігання знебарвлення і служить для знищення бактерій, що викликають неприємний запах. Ваша мийка чистіша, більш міцна і стійка до утворення цвілі. DrainAssure™ канал для стоку води спроектований так, щоб направляти воду в сток, навіть коли раковина сповнена посуду. Це гарантує, що у вас ніколи не буде стоячої води в нижній частині чаші.

Дренажна кришка приховує сточний отвір і арматуру, забезпечуючи гладкий і безшовний вигляд, а відкриті сторони забезпечують оптимальний дренаж. Поєднання VersiDrain™ з FlipCap: високоякісні знімні сітчасті пастки для збору часток сміття служать  для чистоти дренажної труби. Гладка поверхня кришки з нержавіючої сталі приховує стік, створюючи більш чисту і гігієнічну раковину.

Виконана з нержавіючої сталі кращої якості: найтовстіша сталь (1,5 мм), справжній 16-ий калібр, практично не руйнівна, забезпечує довічну експлуатацію мийки.

Чудова технологія NoiseDefend™: надміцні гумові накладки покривають 80% раковини, щоб поглинати шум і вібрацію, для створення спокійної атмосфери на кухні. Технологія звукоізоляції Kraus має інноваційний шар, який покращує звукоізолюючі властивості і захищає корпус від утворення конденсату.
Розміщення отвору для стока води біля задньої стінки раковини забезпечує більший простір для укладання посуду і дрібних предметів в раковину, а також звільняє більше місця в тумбі під мийкою.

Підготовка до встановлення

Kraus надає всі кріпильні деталі, шаблон для врізання мийки в стільницю, інструкції по установці і догляду за раковиною.

Бонусні кухонні приладдя: надміцні, на 100% безпечні для харчових продуктів - силіконова рукавиця і багатоцільова підставка - захищають руки і стільницю від гарячого посуду; вони легко миються і мають термостійкість до 230 °С.

Чаша великого об'єму максимізує робочий простір. Сучасний дизайн, чистота, легке обслуговування: модернізований, зі злегка закругленими кутами дизайн, створює сучасний вигляд в поєднанні з більш зручним простором, а також забезпечує легкий догляд і обслуговування.

Використовуйте на свій вибір! Обирайте VersiDrain™  з кришкою FlipCap для збору залишків їжі і сміття. Або сховайте зливний отвір під великою кришкою DrainAssure™ для створення бездоганно гладкого зовнішнього вигляду.

Рекомендована донна сітка BG-3117: захистіть раковину від подряпин і вм'ятин за допомогою сітки з нержавіючої сталі Kraus.

Комплект містить в собі

  • Мийку Dex™
  • Зливний фільтр ST-4 VersiDrain™
  • Кришку зливного фільтра STC-1 DrainAssure™
  • Чорну силіконову рукавичку KSM-1 Black Silicone Mitt, Чорну силіконову підставку KST-1 Black Silicone Trivet

Назва колекції: Dex™

Матеріал: Нержавіюча сталь 1,5 мм

Вид монтажу: Врізний

Габарити мийки (Д хШ хГ), мм: 834 х 479 х 234

Глибина чаші, мм: 229

Діаметр зливного отвору, мм: 90

Довжина чаші, мм: 790

Кількість чаш: Одна

Мінімальна довжина тумби під мийку, мм: 915

Обробка сталі: Глянець

Глибина чаші, мм: 229

Сифон: Докуповується окремо

Строк гарантії, років: 7

Тип монтажу: Нижній

Форма раковини: Прямокутна

Ширина чаші, мм: 435

Шумоізоляція: Є

Дивіться також