Про нас

Торгова марка Kraus заснована в 1998 році в Сполучених Штатах Америки, завдяки високій якості продукції, вишуканому дизайну і оптимальному поєднанню ціни і надійності займає на ринку США міцні позиції. Компанія Kraus зараз ставить нові завдання і підкорює нові горизонти. Бренд популярний на західному ринку сьогодні в Україні. Головним завданням і метою компанії Kraus є забезпечення своїх клієнтів якісною сантехнікою в неординарних дизайнерських рішеннях і формах. Обираючи продукцію виробництва Kraus, Ви отримуєте максимум зручності, довговічність і відсутність будь-яких проблем в експлуатації, гігієнічність і високий клас матеріалів.

СКЛАДСЬКА ПРОГРАМА

Для комфортної роботи з клієнтом Kraus має в своєму розпорядженні склад на території України. Максимальний термін доставки товару в будь-яку точку України не більше 7 днів, таку перевагу дозволяє нам своєчасно виконувати свої гарантійні зобов'язання і оперативно здійснювати всі домовленості в межах країни.

ДИСТРИБ'ЮЦІЯ

В Україні компанія Kraus веде свою торговельну діяльність через єдиного, офіційного дистриб'ютора. Такий підхід дає величезну перевагу для формування дилерської мережі і ціноутворюючої політики. Дає можливість слідувати єдиній стратегії розвитку, що вкрай важливо для побудови клієнт орієнтованого бізнесу.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Для своїх клієнтів компанія Kraus є надійним партнером і прагне до довгострокового і плідного співробітництва.

АСОРТИМЕНТ І ОБЛАДНАННЯ

Регулярно розширюючи асортимент, ми пропонуємо нашому споживачеві все більш різноманітні рішення для оформлення свого інтер'єру. Компанія Kraus об'єднує в собі вишуканий стиль, високу функціональність і доступність в ціні, зберігаючи при цьому найвищі стандарти якості. Завдяки яскравому, барвистому дизайну і тематичним наповненням, сантехніка Kraus впишеться в будь-який сучасний рішення для дому, готелю, ресторану. Кухонні мийки мають велику міцність, шумо - вібро яка поглинає обробку і велику глибину, що дозволяє в свою чергу використовувати їх як в домашніх, так і в професійних цілях. Для демонстрації продукції, Kraus надає брендовані вітрини.

ЦІНОУТВОРЕННЯ

При високій якості виконання, ціна на весь асортимент торгової марки залишається доступною. Нашим дилерам ми пропонуємо взаємовигідні умови для співпраці і докладаємо багато зусиль для створення єдиної цінової політики на території України.

ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Вся продукція Kraus відповідає галузевим кодексам і стандартам США і Канади, має міжнародну сертифікація CRG, CUPC, CSA, IAPMO, ANSI і ГТК. Високотехнологічне виробництво і досвід фахівців дозволяють компанії Kraus створювати продукт, що відповідає найвищим міжнародним стандартам, а нам - презентувати елітну сантехніку Kraus українському споживачеві.