Підтримка

ЗВ'ЯЗОК

ЗВ'ЯЗОК

Ми пишаємося чудовим обслуговуванням і ефективною підтримкою наших клієнтів. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас, використовуючи зазначені номери телефонів, або заповнивши нашу контактну форму нижче. Якщо Вам потрібні негайні відповіді, будь ласка, відвідайте сторінку "Часті питання".

 

м. Харьков, вул Шота Руставелі, 20

Телефон: 0-800-50-88-55

099 333 82 33

097 424 44 05

E-mail: info@kraus.com.ua

kraus.com.ua

ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЧАСТІ ПИТАННЯ

Торгова марка Kraus заснована в 1998 році в Сполучених Штатах Америки. Завдяки високій якості продукції, вишуканому дизайну і оптимальному поєднанню ціни і надійності, вона займає на ринку США міцні позиції. Компанія Kraus зараз ставить нові завдання і підкорює нові горизонти. Бренд, популярний на західному ринку, сьогодні присутній в Україні. Головним завданням і метою компанії Kraus є забезпечення своїх клієнтів якісною сантехнікою в неординарних дизайнерських рішеннях і формах. Обираючи продукцію виробництва Kraus, Ви отримуєте максимум зручності, довговічність і відсутність будь-яких проблем в експлуатації, гігієнічність і високий клас матеріалів.

СКЛАДСЬКА ПРОГРАМА

Для комфортної роботи з клієнтом, Kraus має в своєму розпорядженні склад на території України. Максимальний термін доставки товару в будь-яку точку України - не більше 7 днів, такі переваги дозволяють нам своєчасно виконувати свої гарантійні зобов'язання і оперативно здійснювати всі домовленості в межах країни.

ДИСТРИБ'ЮЦІЯ

В Україні компанія Kraus веде свою торговельну діяльність через єдиного офіційного дистриб'ютора. Такий підхід дає величезну перевагу для формування дилерської мережі і ціноутворюючої політики. Це дає можливість слідувати єдиній стратегії розвитку, що вкрай важливо для побудови клієнт-орієнтованого бізнесу.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Для своїх клієнтів компанія Kraus є надійним партнером і прагне до довгострокового і плідного співробітництва.

АСОРТИМЕНТ І ОБЛАДНАННЯ

Регулярно розширюючи асортимент, ми пропонуємо нашому споживачеві все більш різноманітні рішення для оформлення свого інтер'єру. Торгова марка Kraus об'єднує в собі вишуканий стиль, високу функціональність і доступність в ціні, зберігаючи при цьому найвищі стандарти якості. Завдяки яскравому, барвистому дизайну і тематичному наповненняю, сантехніка Kraus впишеться в будь-яке сучасне рішення для дому, готелю, ресторану. Кухонні мийки мають велику міцність, кращу в галузі шумоізоляцію і велику глибину, що дозволяє використовувати їх як в домашніх, так і в професійних цілях. Для демонстрації продукції Kraus надає брендовані вітрини.

ЦІНОУТВОРЕННЯ

При високій якості виконання, ціна на весь асортимент торгової марки залишається доступною. Нашим дилерам ми пропонуємо взаємовигідні умови для співпраці і докладаємо багато зусиль для створення єдиної цінової політики на території України.

ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ

Вся продукція Kraus відповідає галузевим кодексам і стандартам США і Канади, має міжнародну сертифікація CRG, CUPC, CSA, IAPMO, ANSI і ГТК. Високотехнологічне виробництво і досвід фахівців дозволяють компанії Kraus створювати продукт, що відповідає найвищим міжнародним стандартам, а нам - презентувати елітну сантехніку Kraus українському споживачеві.

Виберіть підкатегорію

Договір публічної оферти

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)