Блог

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ КОМПЛЕКТ(УМИВАЛЬНИК+ЗМІШУВАЧ) ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ КОМПЛЕКТ(УМИВАЛЬНИК+ЗМІШУВАЧ) ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ
Зміст
1.Зміст
2.Вступ
3.Як обрати умивальник для ванної кімнати
4.Як обрати змішувач для ванної кімнати
5.Як підібрати змішувач до умивальника у ванній кімнаті
6.Тонкощі вибору високого змішувача для раковини-чаші
7.Установка (монтаж) умивальника
8.Установка (підключення) змішувача у ванній кімнаті
9.Ідеї від Kraus для вашої ванної кімнати

Вступ


Багато хто з нас стикається з питанням вибору умивальника і змішувача для ванної кімнати. Заходячи в магазин або на сайт сантехніки, можна просто розгубитися в різноманітності моделей та кольорів. Маючи уявлення про те, як виглядатиме ваша ванна кімната, важливо віддавати перевагу не лише зовнішньому вигляду, але і функціональним параметрам. Інформація в цій статті допоможе вам в цьому розібратися.

Як обрати умивальник для ванної кімнати


Кращий умивальник для ванної кімнати - це той, який буде гармонійно поєднуватися з іншими елементами інтер'єру, раціонально використовувати займаний простір, а також він має бути максимально зручним у використанні.
Умивальники бувають різних форм - кожна з яких має свої плюси і мінуси. Найбільш використовуваними є такі:
  • Квадрат/прямокутник. Моделі з прямими кутами знаходяться на піку моди завдяки лаконічному дизайну. Їх перевага в тому, що їх можна встановити на будь-яку поверхню і розташувати так як вам зручно.
KCV-120
KCV-120

  • Круг/овал. Класичне виконання завжди буде актуальним, бо зовні ці умивальники виглядають дуже витончено. З плюсів: їх простіше очищати ніж моделі з вузькими кутами. Але  треба пам'ятати, що "притиснути" такий умивальник до стіни не можливо, їх треба встановлювати виключно окремо, на відстані (виключенням можуть бути умивальники напівкруглої форми.
KCV-141
KCV-141

  • Чверть кола/трикутник. Якщо не знаєте, якому  по формі умивальнику віддати перевагу для ванної кімнати невеликої площі, то цей варіант - максимально оптимальний і зручний. Такі умивальники монтуються в кутку, за рахунок чого економиться простір.
  • Нестандартні форми. Існує безліч умивальників, що мають форму багатокутника, трапеції або іншої нестандартної форми - зовнішній вигляд таких виробів обмежується лише фантазією дизайнера. Інсталяція таких моделей іноді дуже складна.
KCV-135
KCV-135

Чи важливий розмір раковини? Розміри умивальника мають величезне значення. Але прописати рекомендації для кожного буде складно. Правильним буде оцінити розміри ванної кімнати, тумби або стільниці, не менш важливі і особисті побажання відносно пропорцій приміщення. Ми ж можемо вказати тільки на пару нюансів. Оптимальна ширина умивальника 40 - 70 сантиметрів, а глибина в межах 20 - 40 сантиметрів. З такими параметрами ви і до його дна зможете дістати без зусиль, і з нього не вилітатимуть бризки при використанні.

Як обрати змішувач для ванної кімнати


Під час вибору змішувача для умивальника, необхідно взяти до уваги функціональність, надійність конструкції, легкість установки і комфорт в експлуатації. Також важливу роль відіграє гармонійне поєднання змішувача з іншими предметами інтер'єру.
Щоб вибрати змішувач для умивальника, необхідно визначити оптимальну конструкцію виробу. Змішувачі можна поділити на:
  • Одноважільні. Модель, що отримала широке застосування через простоту та зручність у використанні. Температура та тиск води налаштовуються переміщенням важеля у горизонтальній та вертикальній площинах відповідно. Це допомагає якнайшвидше підібрати потрібні параметри потоку.
  • Двовентильні. Модель із двома кранами для налаштування подачі води, як холодної, так і гарячої. Вони природно виглядають у вінтажних та класичних інтер'єрах.
  • Термостатичні. Зручні змішувачі, що подають воду тієї температури, яку ви встановите, незалежно від температури води в системі. Такі моделі мають дві ручки для задання необхідної температури та тиску. Використання термостатичних змішувачів виключає дискомфортні відчуття та мінімізує ризики отримання опіків. Вони вважаються оптимальним варіантом для сімей з дітьми та людей похилого віку.
  • Безконтактні (сенсорні). Змішувачі дозволяють економити водні ресурси. У конструкції є датчики, які подають сигнал для включення подачі води в момент наближення рук до крана. Потім подача води автоматично зупиняється.

Як підібрати змішувач до умивальника у ванній кімнаті


Правильно підібрати змішувач за типом, механізмом та монтажем – це тільки півсправи. Також потрібно, щоб його розміри поєднувалися з розмірами умивальника.
При виборі розміру змішувача слід звертати увагу на такі параметри як:
  • Висота виливу. Відстань від носика змішувача до поверхні, куди він вмонтований, що вимірюється по вертикалі.
  • Довжина виливу. Відстань від носика змішувача до його основної частини, що вимірюється по горизонталі.
По висоті змішувачі можна розділити на 3 групи:
  • Високі (від 25 см)
  • Середні (15-25 см)
  • Низькі (12-15 см)
Високі змішувачі краще встановлювати в комплекті до настільних умивальників глибиною 20-22 см. Середні та низькі - поєднуються із моделями умивальника середньої глибини (17-18 см) та ще меншої глибини (11-14 см) .
Від довжини виливу багато що залежить. Якщо носик розташований надто близько до краю умивальника, то вода розбризкуватиметься по сторонах – на підлогу, стільницю, стіни та тумбу.
Ідеальним вважається таке, коли носик змішувача розташований таким чином, що вода потрапляє на зливальний вузол умивальника або поруч із ним.
Крім довжини та висоти, важливу роль відіграє тип конструкції виливу, оскільки це впливає на зручність користування змішувачем.
Можна виділити такі 2 типи виливу:
  • Статичний
  • Поворотний
Поворотний буде зручним у тому випадку, якщо ви хочете встановити загальний змішувач для умивальника та ванни. В цьому випадку потрібно вибирати модель з довгим виливом, і розміщувати змішувач так, щоб він відповідав зазначеним вище параметрам.

Тонкощі вибору високого змішувача для раковини-чаші


Високі змішувачі розрізняють по висоті та довжині виливу. Щоб грамотно підібрати його для умивальника, потрібно звернути увагу на розміри та глибину раковини.
Чим вище змішувач, тим глибше має бути умивальник. Це дозволить уникнути сильного розбризкування. Це особливо актуально для моделей змішувачів, що монтуються на стільницю, тобто для накладних умивальників.
Довжина виливу має бути достатньою, щоб вода не стікала по борту раковини, і не заважала вам комфортно користуватися умивальником.
Ідеальним змішувачем буде кран із такою траєкторією струменя, коли вода потрапляє у центр раковини.
Найкращим варіантом буде, якщо вода падатиме не під прямим кутом, а трохи відхиляючись вперед – умивання при такому падінні струменя найзручніше.

Установка(монтаж) умивальника


Вибір умивальника для ванної кімнати слід починати з того, щоб визначити, який спосіб установки буде використано. Залежно від цього, ми виділяємо кілька типів монтажу.
  • Накладні умивальники. Вони встановлюються на тумбу або стільницю, виріз потрібний тільки для відведення комунікацій. Це спрощує встановлення умивальника, і такі моделі виглядають оригінально та сучасно.

  • Умивальники – п'єдестали. У цьому варіанті під чашею умивальника розташовується ніжка, яка приховує всі комунікації і служить опорою для сантехніки.
  • Підвісні умивальники. Ще їх називають консольними. Вони кріпляться безпосередньо на стіну. Тому потрібно переконатись, що стіна витримає навантаження від підвішеного на неї умивальника.
  • Врізні умивальники. Популярний спосіб монтажу - з врізанням умивальника в тумбу або стільницю. З плюсів такого рішення установки є акуратний дизайн конструкції, «невидимість» сифона (але при цьому він доступний для обслуговування), а також є місце для зберігання дрібниць.


Установка(підключення) змішувача у ванній кімнаті


При виборі змішувача необхідно враховувати спосіб їх установки. Монтуватися змішувач у ванній кімнаті може 3-ма способами:
  • В отвір, передбачений конструкцією умивальника
  • На стільницю, поряд з умивальником.
  • Над умивальником в стіні.
Настінні моделі кріпляться на водопровідні труби, що виходять зі стін. Така установка потребує суттєвих зусиль. Монтаж таких моделей вимагає штроблення стін, прокладання комунікацій, встановлення задньої панелі та безпосередньо змішувача.

Ідеї від Kraus для вашої ванної кімнати


Щоб не помилитися з вибором комплекту сантехніки для ванної кімнати, слід звернути увагу на такі моменти:

1.Якість матеріалу та обробки.
Зараз у тренді умивальники із кераміки.
Kraus пропонує:
- Колекцію класичних білих умивальників з міцної непористої кераміки (порцеляна) з ультраміцним покриттям, що стійке до утворення плям і подряпин.
KCV-120
KCV-120
KCV-141
KCV-141
KCV-135
KCV-135

- колекцію 3-D моделей з тонкої кераміки (склокераміка) у різних формах та колірних рішеннях
KCV-200GBL
KCV-200GBL
KCV-201GWH
KCV-201GWH

Альтернативою керамічним умивальникам Kraus пропонує чаші із загартованого скла різних форм, розмірів та відтінків.
GVR-200
GVR-200
GVS-930FR
GVS-930FR
GV-691
GV-691

Найкращим матеріалом для змішувачів зазвичай є латунь з хромованим покриттям, яке забезпечить виробу ідеальний зовнішній вигляд і тривалий термін служби.
Kraus пропонує саме такі змішувачі, при цьому в колекції представлені різноманітні рішення щодо кольору.
KVF-1200MB
KVF-1200MB
KVF-1200BG
KVF-1200BG
KVF-1200CH
KVF-1200CH
KVF-1200ORB
KVF-1200ORB
KVF-1200SFS
KVF-1200SFS

2.Репутація бренду та надійність в експлуатації.
Вся продукція Kraus має сертифікати, що підтверджують її високу якість та відповідність найсуворішим санітарно-гігієнічним вимогам.

Наступним підтвердженням якості та надійності продукцуії є репутація бренду Kraus, що вважається одним з лідерів у продажу сантехніки в США та Канаді, а також відгуки та висока оцінка користувачів.

3. Відповідність елементів одне одному у комплекті
При великій різноманітності стилів, розмірів і форм умивальників, а також типів змішувачів на ринку сантехніки, готові рішення від дизайнерів Kraus дозволять вам вибрати саме свій  із безлічі запропонованих варіантів, заощадивши час та додаткові фінансові витрати. Фахівці компанії подбали, щоб вибір комплекту (умивальника та змішувача до нього) не став для вас болісним випробуванням, передбачливо обравши для вас якісні матеріали та комплектуючі, вивчивши тренди та напрямки у сучасній моді щодо поєднань стиля та пропорцій, втіливши все це у готовому комплекті для ванної кімнати.
C-KCV-120-1007CH
C-KCV-120-1007CH
C-KCV-120-1200CH
C-KCV-120-1200CH
C-KCV-120-1200MB
C-KCV-120-1200MB
C-KCV-120-1200ORB
C-KCV-120-1200ORB
C-KCV-120-1200SFS
C-KCV-120-1200SFS
KCV-200GBE
KCV-200GBE
KCV-200GBL
KCV-200GBL

4. Якісний супровід покупки та сервісне обслуговування.
Купуючи сантехніку у офіційного представника Kraus в Україні, ви отримаєте гарантовану якість, кваліфіковану консультацію продавця, швидку доставку та величезне задоволення від вдалої покупки.


Оформляйте замовлення на сайті https://kraus.com.ua та живіть красиво!